No item found! Please make sure that your Instagram User ID and Access Token is correct

اولین مرکز جامع درمان بیماری های پا

کلینیک درمان بیماری های پا، تحت لیسانس دکتر فووت کانادا و عضو انجمن حمایت از پای سالم، مراکز درمانی پیشرفته و تخصصی در حوزه پودیاتری هستند که توسط گروهی از مجرب ترین متخصصان بنا شده اند. مراکز پاپزشکی دکتر فووت، اولین دارنده استاندارد ایزو در مدیریت کیفیت و رضایت مندی بیمار و ارائه خدمات درمانی بیماری های پا در ایران هستند، که در آن ها مراقبت های لازم جهت حفظ بهداشت و سلامت پا در سطح جهانی و منطبق با تازه ترین روش های درمانی مراکز معتبر علمی دنیا، به بیماران ارئه می شود.
podiatry.png

اهداف

ما به عنوان تیمی علمی و مصمم، اهداف میانبرد  و دوربردی را دنبال می کنیم ازجمله:

1-     بسط و گسترش فرهنگ پای سالم و درک ارزش های آن در جامعه

2-    کاهش هزینه های هنگفت خانواده ها و جامعه در پیشگیری، درمان و توانبخشی بیماری های پا

3-    ارائه خدمات تشخیصی- درمانی با کیفیت عالی

4-    گسترش کشوری مراکز تشخیصی- درمانی ویژه پا

5-    ایجاد فرهنگ پای دیابتی و کفش سالم

podiatry1.png

مراکز پاپزشکی و یا پودیاتری دکتر فووت، مراکز درمانی ای هستند که به طور تخصصی به تشخیص، درمان و جراحی هر بیماری، آسیب و دفرمیتی در پا می پردازد. در ارزیابی و تشخیص، پزشکان عمومی و متخصص دوره دیده در کورسهای پودیاتری، معاینات بالینی وسیعی مطابق شکایت اصلی بیمار به عمل می آورند و در صورت نیاز، آزمایشات بیوشیمیایی و عکسبرداری های لازم و انواع اسکن ها را درخواست می کنند.

ghaleb.jpg

حوزه درمانی پودیاتری:

-        پیشگیری و درمان زخم پای دیابتیک

-        پیشگیری و درمان اختلالات کف پا در کودکان

-        مشکلات پا ناشی از بیماری هایی همچون : دیابت، آرتریت، نقرس و بیماری قلبی-عروقی

-        عفونت های قارچی و باکتریال پا

-        اختلالات ناخن و پوست

-        تومورهای خوش خیم و بدخیم پا

-        اختلالات اکتسابی یا مادرزادی پا

-        آسیب های استخوانی (شامل شکستگی ها)، تاندون ها و بافت نرم پا و مچ پا

بعد از تشخیص بیماری، پلان درمانی می تواند طیفی از دارودرمانی، توصیه های مورد نیاز برای تغییر و اصلاح سبک زندگی، تجویز فعالیت مناسب ورزشی و حرکت درمانی، به کارگیری کفی مخصوص، کفش و ارتزهای مناسب در جهت حفظ و یا قرارگیری صحیح پاها و توزیع مناسب فشار کف پایی، گچ گرفتن پاها و یا بی حرکتی موضع، تزریق کورتیکواستروئید، پی آر پی و ... در موضع و یا جراحی و سایر درمان ها بنابر تشخیص پزشکان را دربرگیرد.

مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب